Pages

Wednesday, January 14, 2015

Last Post../ Son yazı..As some of you are aware, this blog of mine is no more active. I shared many things here, but for the last two years my new blog Sahildeki Ev ( Beach House) is taking all my blogging energy and creativity.. For a while I thought I could handle all three of my blogs but it wasnt happened..

So as for this last post, I want to thank all of you for being with me here anf I would love to see old friends at Sahildeki Ev where I am mostly sharing about our house and our daily life from the small Mediterranean town - Datça where we are calling home for the last 3 years..

Sahildeki Ev is also a bilingual blog : Turkish and English..

You can reach Sahildeki Ev from HERE


Pek çoğunuzun fark ettiği gibi, uzunca bir süredir buraya her hangi bir şey yazamıyorum. Burada sizlerle pek çok şey paylaştım ama son iki yıldır yeni bloğum Sahildeki Ev tüm blog yazma enerjimi ve yaratıcılığımı tüketiyor..Bir süre her üç bloğumu da götürebilirim diye düşündüm ama ne yazık ki olmadı..

Dolayısıyla bu benim buradaki son yazım ve öncelikle burada beni yalnız bırakmayan sizlere binlerce teşekkür eder ve hepinizi Sahildeki Ev'de görmekten çok mutlu olacağımı belirtmek isterim.. Sahildeki Ev'de artık son üç yıldır evimiz dediğimiz Datça'dan küçük yazılar ve bol bol fotoğraflar paylaşıyorum..
,
Umarım oraya da yolunuz düşer...

Sahhildeki Ev'e BURADAN ulaşabilirsiniz...
42 comments:

  1. Ege incisi Alaçatı muhteşem tatil imkanları ile siz tatil severleri bekliyor.
    Sizlerde erken rezervasyondan yararlanmak için
    www.alacatiotel.com.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

    ReplyDelete
  2. Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.http://www.dia.com.tr/ #Dia #yazilim #DİAYazilim

    ReplyDelete
  3. Türkiye’nin kayak merkezi Uludağ’da onlarca otel bulunmaktadır. 1. Ve 2. Oteller bölgesi olarak adlandırılan turizm yörelerinde, zirveye yakın yerde konumlanan tesislerin çoğunda farklı mesafelerde pistler de mevcuttur. http://www.uludagoteller.com.tr/uludag-otelleri/ #uludağ #oteller #uludağoteller

    ReplyDelete
  4. Uludağ turları, kış mevsiminde keyifli vakit geçirmek, sömestr ve hafta sonu tatillerini değerlendirmek için en önemli fırsat. Türkiye’nin ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip Uludağ’da günübirlik, hafta sonu turları ile sömestr tatilleri dolu dolu geçiyor.
    http://www.uludagotel.com.tr/ #uludag #uludagotelleri #uludagturları

    ReplyDelete
  5. Uludağ turları, kış mevsiminde keyifli vakit geçirmek, sömestr ve hafta sonu tatillerini değerlendirmek için en önemli fırsat. Türkiye’nin ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip Uludağ’da günübirlik, hafta sonu turları ile sömestr tatilleri dolu dolu geçiyor.
    http://www.uludagotel.com.tr/ #uludag #uludagotelleri #uludagturları

    ReplyDelete
  6. Pengen yang lebih seru ...
    Ayo kunjungi www.asianbet77.com
    Buktikan sendiri ..

    Real Play = Real Money

    - Bonus Promo Red Card pertandingan manapun .
    - Bonus Mixparlay .
    - Bonus Tangkasnet setiap hari .
    - New Produk Sabung Ayam ( minimal bet sangat ringan ) .
    - Referal 5 + 1 % ( seumur hidup ) .
    - Cash Back up to 10 % .
    - Bonus Royalty Rewards setiap bulan .

    Untuk Informasi lebih jelasnya silahkan hubungi CS kami :
    - YM : op1_asianbet77@yahoo.com
    - EMAIL : melasian77cs@gmail.com
    - WHATSAPP : +63 905 213 7234
    - WECHAT : asianbet_77
    - SMS CENTER : +63 905 209 8162
    - PIN BB : 2B4BB06A / 28339A41

    Salam Admin ,
    asianbet77.com

    Download Disini

    ReplyDelete
  7. Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları.
    Daha Fazla Bilgi İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz!
    http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/duvar-tipi-klima/
    #duvartipiklima #duvartipiklimafiyatları #mitsubishiduvartipiklima

    ReplyDelete
  8. Mitsubishi Heavy kusursuz hava akımı ile yüksek verimlilik sağlayan, yüksek basınç uyumluluğu gösteren, homojen sıcaklık ve soğukluk yayan, ince ve kompakt tasarımlı, sessiz çalışma modu ile ideal, hijyenik Mitsubishi kanallı klimalar.
    http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/kanalli-klima/
    #kanallıklimalar #kanallıklimalarfiyatı #mitsubishikanallıklima

    ReplyDelete
  9. Mitsubishi klima merkezinden alınır. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi. En uygun klima fiyatları. Daha Fazla bilgi için tıklayınız.
    http://www.mitsubishiklima.com.tr/klimalar/ev-ofis-klimalari/mitsubishi-fden-100-vnvf1-klima/
    #tavanklima #tavanklimafiyatları #mitsubishitavanklima

    ReplyDelete
  10. Mitsubishi VRF sistemleri; iklimlendirme seçeneklerinden bir dış ünite ile gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği direkt genleşmeli klima sistemleridir. İnverter kontrollü kompresörlerle varyasyonlandırılarak mekanlara göre soğutucu akışkanın uyum göstermesi sağlanır.
    http://www.mitsubishiklima.com.tr/mitsubishi-vrf-klima/
    #vrfklima #vrfklimafiyatları #mitsubishivrfklima

    ReplyDelete
  11. Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlere yakın olan, her geçen yıl gelişen ve büyüyen Kartepe Kayak Merkezi’nde hem kayak yapacak hem yüzecek hem aktivitelere katılacak hem de tarihi yerleri göreceksiniz.
    Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
    http://www.kartepeotel.com.tr/ #kartepe #kartepeotel #kartepeoteller

    ReplyDelete
  12. Eğer ilk defa kayak merkezine gelecekseniz tercihinizi önerilen işletmelerden yana kullanmalısınız. Kartalkaya’da nerede kalınır, en iyi otel hangisidir, pistlere yakın otelleri mi seçmelisiniz, sunulan hizmetler nelerdir diye merak ediyorsanız otel yorumlarına ve şikayetlerine bakmalısınız.
    Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.
    http://www.kartalkayaotel.com.tr/nerede-kalinir/
    #kartalkaya #kartalkayaotel #kartalkayaoteller

    ReplyDelete
  13. Gelişen teknoloji ve yenilenen sektör her geçen gün farklı imkanlarla tüketicinin karşısına çıkarken beraberinde pek çok cazip seçenekleri de getiriyor.
    Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.
    http://www.klimafiyatlari.com/
    #klimafiyatları #klima #klimakampanya

    ReplyDelete
  14. Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor.
    http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
    #klima #klimaservis #klimabakım

    ReplyDelete
  15. Dans Akademi olarak düğün hazırlıklarınızın tamamında uzman danışmanlık hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken danışmanlarımızla da düğün dansınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.
    http://www.dugundansi.com.tr/dugun-koclugu/
    #düğün #düğündansı #düğünkoçluğu

    ReplyDelete
  16. Dans Akademi olarak düğün hazırlıklarınızın tamamında uzman danışmanlık hizmeti veriyoruz. Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken danışmanlarımızla da düğün dansınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.
    http://www.dugundansi.com.tr/dugun-koclugu/
    #düğün #düğündansı #düğünkoçluğu

    ReplyDelete
  17. Sapanca otel fırsatlarından yararlanarak bu hafta sonunu huzur ve konfor içinde geçirmek istemez misiniz? Göz alıcı güzellikteki bu coğrafyada, yeni açılan kaliteli otellerde kalacak, manzaranızın tadını çıkaracaksınız.Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    http://www.sapancaotel.com.tr/
    #sapanca #sapancaotel #sapancaoteller

    ReplyDelete
  18. Sapanca otel fırsatlarından yararlanarak bu hafta sonunu huzur ve konfor içinde geçirmek istemez misiniz? Göz alıcı güzellikteki bu coğrafyada, yeni açılan kaliteli otellerde kalacak, manzaranızın tadını çıkaracaksınız.Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    http://www.sapancaotel.com.tr/
    #sapanca #sapancaotel #sapancaoteller

    ReplyDelete
  19. Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğraf merkezi olan Foto Life, kurumsal ve özel çekimlerden 360 derece sanal tur dahil görsel sektörün her alanında verdiği çekim hizmetine bir de düğün fotoğrafçılığını eklemiştir. Tecrübeli ekibi ve kreatif bakış açısı ile gelin ve damat adaylarına profesyonel hizmet sunmaktadır.
    http://www.dugun-fotografcisi.com.tr/hakkimizda/
    #dugunfotogracisi #dugunfotografcekimi #fotografcilikegitim

    ReplyDelete
  20. Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır.
    Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
    #klima #klimaservis #klimabakım

    ReplyDelete
  21. Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar.daha fazlası için
    http://www.klimaservis.com/klima-bakim-servisi/
    ‪#‎klima‬ ‪#‎klimaservis‬ ‪#‎klimabakım‬

    ReplyDelete
  22. SEO Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.
    http://www.seoegitimzirvesi.com/hakkimizda/
    #seo #seoeğitimi #seoakademi

    ReplyDelete
  23. Fotoğrafçılık kursu seçmek sanıldığı kadar kolay değildir.Fotoğrafçılık kursu seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor ve fotoğrafçılık kursu seçimi nasıl yapılmalı? Aradığınız soruların cevabı bu sayfada.
    Daha fazla bilgi için sitemzi ziyaret edebilirsiniz.
    http://www.fotografcilikkurslari.com.tr/
    #fotograf #fotografcılık #fotografcılıkkursları

    ReplyDelete
  24. Doğal minerallerden oluşan, masif, gözeneksiz ve homojen bir rahatlık Corian ile evlerinizde… Geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü ve şık mutfak tezgahlarınız, deneyimli tasarım ekibimizin ellerinden çıkarak istediğiniz yere uygulanıyor, konforunuz sağlanıyor.
    http://www.fourel.com.tr/corian-tezgah/
    #fourel #coriantezgah #akriliktezgah

    ReplyDelete
  25. İlki başarıyla tamamlanan SEO Eğitim Zirvesi’nin ikincisi önümüzdeki ay, 25 – 26 Mart tarihlerinde tekrar düzenlenecek.
    Dijital dünyanın nabzını tutan eğitmenler tarafından hazırlanan SEO Eğitim Zirvesi programı 2 gün toplam 20 konuda SEO’nun tüm tekniklerini öğrenmenizi ve merak ettiğiniz konularla ilgili bilgilenmenizi sağlayacak.
    http://www.seoegitimzirvesi.com/
    #seo #seoeğitimi #seoakademi

    ReplyDelete
  26. Firmalara ve firmaların SEO departmanlarına kurumsal web sitelerini düzenlemelerini sağlayacak optimizasyon terimlerini, kriterlerini, aşamalarını ve araçlarını öğretecek, Google’da üst sırayı yakalayacak siteleri bünyelerinde hazırlamalarını sağlayacak eğitimlerde siz de yerinizi ayırtın…
    http://www.seoakademi.com.tr/egitimler/kurumsal-seo-egitimi/
    #seo #seoakademi #kurumsalseo

    ReplyDelete
  27. Seo Eğitim Zirvesi - Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı
    Seo Akademi Seo Eğitim Zirvesi 24 Oturum Alanında Ünlü 16 Eğitmen % 100 Ögrenme Garantisi Biletler Tükenmeden Seo Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
    http://www.seoegitimzirvesi.com/
    ‪#‎seozirvesi‬ ‪#‎seoeğitimzirvesi‬ ‪#‎seosemineri‬

    ReplyDelete
  28. Profesyonel anlamda klima bakım hizmeti almak isteyenler klima servis danışmanlığında yerinde tespit ve çözüm hizmetlerinden yararlanabilirler. Deneyimi ve bilgisi ile bugüne kadar yüzlerce firma ve kişiye özel çözümler sunmuş olan klima servis, klima danışmanlığında rakipleri arasından sıyrılarak size en iyi hizmeti veriyor. Kullanmakta olduğunuz cihazınıza periyodik olarak yapılan klima bakım işlemleri ile gelecekte yaşayabileceğiniz sorunlar minimuma indiriliyor…
    http://www.klimaservis.com/
    #klimaservisi #klima #klimayetkiliservis

    ReplyDelete
  29. Mitsubishi, Sigma, Samsung, General klima yetkili satış ve servis merkezi, klima modelleri, satış koşulları, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri.Daha fazla bilgi için lütfen internet sitemizi ziyaret ediniz.
    http://www.klima.com.tr/
    #klima #klimafiyatları #mitsubishiklima

    ReplyDelete
  30. Sapanca otel fırsatlarından yararlanarak bu hafta sonunu huzur ve konfor içinde geçirmek istemez misiniz? Göz alıcı güzellikteki bu coğrafyada, yeni açılan kaliteli otellerde kalacak, manzaranızın tadını çıkaracaksınız. Panoramik Sapanca manzarasına karşı Sapanca otel hizmetlerinden yararlanabilirken dilediğiniz an heyecanlı aktivitelere katılabilirsiniz.
    http://www.sapancaotel.com.tr/
    #sapancaotel #sapancaotelleri #sapanca

    ReplyDelete
  31. Abant otel rezervasyon 70 TL’den başlayan göl çevresi Abant otelleri konaklama fiyatları, en çok tercih edilen oteller, tatil fırsatları ve ulaşım alternatifleri.
    http://www.abantotel.com.tr/
    ‪#‎abantotel‬ ‪#‎abantotelleri‬ ‪#‎abantotelfiyatları‬

    ReplyDelete
  32. Kıbrıs otel konaklama fiyatları, en çok tercih edilen oteller, tatil fırsatları, kampanyalar ve ulaşım alternatifleri.
    http://www.otelkibris.com.tr/
    #kıbrısotel #kıbrısotelleri #kıbrısoteller

    ReplyDelete
  33. Seo Eğitim Zirvesi - Türkiyenin En iyi Eğitmenlerinden Eğitim Alma Fırsatı
    Seo Akademi Seo Eğitim Zirvesi 24 Oturum Alanında Ünlü 16 Eğitmen % 100 Ögrenme Garantisi Biletler Tükenmeden Seo Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
    http://www.seoegitimzirvesi.com/
    #seo #seoeğitimi #seokursu

    ReplyDelete
  34. Sosyal Medya Eğitim Zirvesi, 28 Oturum Alanında Ünlü 20 Eğitmen. Biletler Tükenmeden Sosyal Medya Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
    http://www.sosyalmedyaegitimzirvesi.com/
    #seoakademi #sosyalmedya #sosyalmedyazirvesi

    ReplyDelete
  35. Uludağ turları, kış mevsiminde keyifli vakit geçirmek, sömestr ve hafta sonu tatillerini değerlendirmek için en önemli fırsat. Türkiye’nin ilk kayak merkezi olma özelliğine sahip Uludağ’da günübirlik, hafta sonu turları ile sömestr tatilleri dolu dolu geçirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
    http://www.uludagotel.com.tr/
    #uludağotel #uludağotelleri #uludağotelfiyatları

    ReplyDelete
  36. Köroğlu Dağlarının zirvesinde, kayak yapmanın heyecanı bir başka! Kartalkaya Kayak Merkezi, birbirinden zorlu pistleri, dağ tesisleri, doğa aktiviteleri, muhteşem manzaraları, after ski partileri ile dört dörtlük bir tatil yaşatıyor.
    http://www.kartalkayaotel.com.tr/
    #kartalkaya #kartalkayaotel #kartalkayaotelleri

    ReplyDelete
  37. Mitsubishi klima yetkili satış ve servis merkezi, klima modelleri, satış koşulları, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri.
    http://www.mitsubishiklimabayii.com/
    #mitsubishiklima #mitsubishiklimalar #mitsubishiklimafiyatları

    ReplyDelete
  38. This comment has been removed by a blog administrator.

    ReplyDelete
  39. Izgara Balıklar Taptaze Mezeler Buz Gibi Rakılar!

    Büyükada’ya gelmişken deniz manzarasına karşı balık yemeden olur mu? Olmaz! Büyükada balık restoranları birbirinden lezzetli ada balıklarını sizler için hazırlıyor. Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına karşı rakı – balık keyfi yapmak için ada restoranlarının yolunu tutun!

    Büyükada’da ne yenir dendi mi akla ilk olarak taze balıklar ve mezeler geliyor. Ada kültürünün ve zengin coğrafyasının bir getirisi olarak sahildeki restoranlarda balık yemek, rakı içmek ve mezeleri tatmak gelenekselleşti artık. Büyükada’ya gelen misafirler mutlaka balık restoranları ve meyhanelerde enfes ızgara balıkların tadına bakmadan adadan ayrılmıyorlar.

    Günbatımı ve yakamoz eşliğinde, Türk Sanat Müziğinin fonda muhteşem bir hava kattığı Büyükada balık restoranları ada sahilinden çıkan taze balıkları, mezeleri ve zeytinyağlıları sizler için de hazırlıyor. Canlı müzikler, kahkaha dolu sohbetler, duygusal anlar balık restoranlarında adaya karışıyor. Size ise anın tadını çıkarmak kalıyor.

    En Çok Tavsiye Edilen Büyükada Balık Restoranları

    Büyükada’nın tadı nerede çıkar derseniz cevabımız balık restoranları olacak. Yan yana dizilmiş olan restoranlarda adanın taze balıklarını tatma imkanı bulacaksınız. Günübirlik ya da hafta sonu yapacağınız ada kaçamağında rotanızı balık restoranlarına çevirmenizi öneririz.

    Izgaradan güvece farklı yöntemlerle hazırlanan ada balıklarını sahil restoranlarında yemelisiniz. Hafta sonu adım atacak yer bulunmayan Büyükada’da balık restoranları için rezervasyon yaptırmanız gerekebilir. Eğer özel günlerde ya da kalabalık gruplarla adaya gidecekseniz mutlaka masanızı ayırtmalısınız. Büyükada balık restoranları kısa sürede dolup taşıyor.

    ReplyDelete


  40. Ömer Polat Diş Kliniği – Ortodonti Tedavisi Estetik Diş Hekimliği
    Ömer Polat Diş Kliniği, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı ve diş beyazlatma, estetik diş hekimliği ile implant ve kanal, dişeti hastalıkları tedavileri.
    http://www.omerpolatdisklinigi.com/

    ReplyDelete
  41. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  42. Görseller çok güzel.
    Sizi diyet, sağlıklı beslenme, kişisel bakım gibi birçok konuda aydınlatacak faydalı bilgiler içeren Web sayfamıza da bekleriz.
    >> https://www.diyetuzmani.com.tr

    #diyetisyen ,#diyetisyenler, #diyetuzmanıbeslenmedanışmanı, #türkiyenineniyidiyetisyenleri

    ReplyDelete

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin